Hakkımızda

Kozanlar Turizm , olarak 2014 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren Bursa’da personel servisi, öğrenci servisi, Turizm ve VİP transfer hizmetlerini vermekteyiz.

Önce insan anlayışı ile sağlığı ve konforu ; Her 6 ayda bir tüm servis araçlarımızı sağlık bakanlığı denetiminde antibakteriyel dezenfektasyon ilaçlama yaparak insana verdiğimiz değeri ortaya koyuyoruz.

Güven anlayışı ile işçi sağlığı ve güvenliği eğitimi almış sertifikalı personelimize araçlarımızda görevlendiriyoruz. Yılda 2 kez ISG eğitimlerini bünyemizde tekrarlıyoruz.

Kaliteli Hizmet anlayışı çerçevesinde , sürekli yenilenen, modern araç filosu ve eğitimli personeli ile zamanında servis hizmetlerini,

Çağdaş Hizmet anlayışı ile tüm araç filomuzda en modern sistemlerle donatılmış internet üzerinden online araç takip sistemi ile çağdaş, güvenli ve modern servis hizmetleri vermenin kıvancını yaşıyoruz.

Şirketimiz Özmal araç filosu; sürekli yenilenen modeller, klimalı, konforlu, güvenli, modern; Volkswagen, Mercedes minibüs, midibüs, otobüs ve binek araçlar ile personel servisi ve öğrenci servisi hizmetleri vermektedir. Bu konudaki deneyim, güven ve kalitesini genişleterek VIP servis hizmetine de aktararak büyümeye devam etmektedir.

Turizm taşımacılığı ile ilgili her türlü belge mecburi trafik sigortasının yanında Kasko sigorta poliçesi, öğrenci servis koltuk poliçeleri ile hizmet güvencelerine önem verdiğini ortaya koymaktadır. Personelimizin trafik yönetmeliği gereği tüm belge ve sertifikalara sahip olma zorunluluğu vardır.